Dostawa

1. Zakupiony towar wysyłany jest na terenie kraju za pośrednictwem:

- Paczkomaty InPost koszt 12,00 (brutto) w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności

- Kurier InPost koszt 13zł (brutto) w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności

Zakupy powyżej 200zł - przesyłka darmowa (Polska)

2.Klient przed odebraniem przesyłki zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i sporządzić protokół szkody, który ułatwi dochodzenie ewentualnych roszczeń. Należy skontaktować się jak najszybciej ze Sklepem w celu wyjaśnienia sprawy.

Przewidywany czas dostawy na terenie Polski od momentu wysłania przesyłki nie powinien przekraczać 2 dni roboczych. Sklep nie bierze odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawie zawinione przez kuriera. W przypadku zamówień indywidualnych czas wysyłki może się wydłużyć do 5 dni roboczych (konsultacja pocztą elektroniczną).

Nie wysyłamy zamówień za pobraniem.

 

Odbiór Osobisty

Informujemy, że po dokonaniu zamówienia w opcji "odbiór osobisty" - warunkiem wydania produktów jest wcześniejsze uiszczenie opłaty przelewem natychmiastowym lub tradycyjnym. Po otrzymaniu zamówienia w opcji "odbiór osobisty" Sklep informuje klienta o terminie wydania zamówienia drogą telefoniczną lub elektroniczną.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl